Vlasová regenerace

Vlasová regenerace

Sada L´Oréal pro regeneraci vlasůSnad každý má problémy se svými vlasy. Jsou příliš mastné, či naopak příliš suché, vypadají zvadlé a bez života. Velice často nás také trápí roztřepené konečky. Naše vlasy jsou každý den vystavovány různým vlivům. Může jít o horký vzduch z fénu, používání stylingových nástrojů. Na naše vlasy také působí životní prostředí, ve kterém žijeme.

Všech těchto nedokonalostí se můžete velice snadno zbavit. Stačí jen používat kosmetiku k tomu určenou. Jedná se zejména o různé výživné masky, kúry, spreje, séra nebo oleje. Téměř od každé firmy, která se zabývá výrobou vlasových přípravků, si prostředky k vlasové regeneraci můžete zakoupit. Velice dobré jsou pak přípravky značky Schwarzkopf, Loreal, Redken či Wella.

Pokud dáváte přednost přírodním přípravkům, v tom případě je výborný kokosový olej. Ten je vhodný téměř pro všechny problémy s vlasy. Spousta odborníků se shoduje na tom, že kokosový olej je mnohem lepší a účinnější, než chemické přípravky. Kokosový olej je zcela přírodní, neobsahuje žádné silikony, alkoholy či chemikálie. Navíc má také protiplísňové účinky a je vhodné k léčbě lupů. Pokud se rozhodnete tento přípravek používat, optimálně jej používejte tak 4x do měsíce. Po umytí vlasů si kokosový olej můžete nanášet a vmasírovat jej až ke konečkům. Díky tomu budou vlasy výborně hydratované a budou se snadněji rozčesávat.

Sada Pantene pro regeneraci vlasů Proto je důležité jim věnovat také dostatečnou péči. Nejběžněji se k ochraně proti lámání vlasů používají speciální kúry. Před aplikací si vždy pečlivě přečtěte příbalový leták. Uvědomte si také, že většina vlasových kúr se nijak neoplachuje. Stačí je jen nanést a nechat působit. Tyto vlasové kúry jsou vhodné pro všechny typy vlasů. Kúra regeneruje roztřepené konce vlasů tak, že zacelí konce vlasového vlákna. Kúra obsahuje speciální složky, které vstupují do keratinové vrstvy vlasu, vyplní trhlinky, vyživují a pečují o vlas.

Novinkou na trhu, je regenerace vlasů, která využívá zapracování regenerační vlasové kosmetiky žehlením za studena prostřednictvím ultrazvuku a infračerveného světla. Díky této technologii se urychluje ošetření vlasů, vyhlazuje se struktura vlasu a uzavírají se keratinové šupinky. Vlasy pak zůstávají lesklé a hydratované po dlouhou dobu.

O webu

Na naší internetové stránce naleznete informace o tom, jak se správně starat o své vlasy, aby byly živé, zdravé a lesklé. Kromě šampónů je dobré používat také kondicionéry a balzámy na vlasy, které vlasy hloubkově vyživují. Můžete se nechat inspirovat přípravky, které jsou určeny pro zbavení šedin či lupů. Nutná je také ochrana vlasů proti nežádoucímu slunečnímu záření. Velice důležitá je také pravidelná regenerace vlasů. To vše a mnohem více se dozvíte na naší webové stránce.