Ochrana vlasů proti slunci

Ochrana vlasů proti slunci

Ochrana vlasů proti slunciNaše vlasy jsou velice namáhány zejména v období léta. Stejně, jako chráníme svoji kůži před škodlivým UV zářením, je nutné také chránit svoje vlasy. K tomu je určena speciální vlasová kosmetika, která je volně prodejná v drogeriích či v lékárnách. Dnes už není žádný problém si tuto ochranou kosmetiku pořídit na internetu.

K ochraně vlasů proti slunci jsou vhodné zejména šampóny. Výrobou těchto speciálních šampónů se zabývá celá řada výrobců. Zmínit můžeme značky jako Elseve či L´Oréal.

Dalšími oblíbenými prostředky jsou spreje. Jejich aplikace je velice snadná a používat je můžete po celý rok, ne jen v létě. Pokud se chystáte k vodě, vlasy si nastříkejte silnější vrstvou. Vlasy tak budou více chráněné. Kvalitní spreje, které chrání vaše vlasy proti UV záření, jsou pak od značek Schwarzkopf, Wella Professional, Elseve či Diet Esthetic. Jedná se o velice efektní ochranné přípravky.

Také své vlasy chraňte před škodlivým UV zářenímK ochraně vlasů můžete využít také oleje, které jsou velice podobné sprejům. Jejich aplikace je také velice snadná. Ovšem vlasy mohou být po použití oleje mastné. Ze značek pak můžeme uvést například Clarins ochranný opalovací olej, Orofluido ochranný olej Sahara či Loreal vyživující olej.

Velká řada lidí nedá také dopustit na speciální kondicionéry. Podle výsledků testu se velice osvědčil hydratační kondicionér značky Kérastane, kondicionér značky Wella nebo značky Schwarzkopf.

Na trhu můžete najít další ochranné prostředky, jako je obnovující maska Redken, ochranný fluid Revlon Professinonl, Indola kůra na vlasy Innova či různé ochranné a gelové emulze značky Alterna.

Výběr je opravdu široký. Záleží tedy jen na vás, s jakými prostředky budete spokojeni.

O webu

Na naší internetové stránce naleznete informace o tom, jak se správně starat o své vlasy, aby byly živé, zdravé a lesklé. Kromě šampónů je dobré používat také kondicionéry a balzámy na vlasy, které vlasy hloubkově vyživují. Můžete se nechat inspirovat přípravky, které jsou určeny pro zbavení šedin či lupů. Nutná je také ochrana vlasů proti nežádoucímu slunečnímu záření. Velice důležitá je také pravidelná regenerace vlasů. To vše a mnohem více se dozvíte na naší webové stránce.