Kondicionéry a balzámy

Kondicionéry a balzámy

Kondicionéry od firmy DoveK péči o vlasy patří bezpochyby také různé kondicionéry a balzámy. Ovšem ne všichni je využívají tak, jak šampóny. Podle průzkumů v dnešní době kondicionéry používá něco málo přes 20% žen. Většina žen je totiž toho názoru, že kondicionéry slouží pouze ke snadnějšímu rozčesávání vlasů a jinak nemají žádný efekt. Proto do těchto přípravků nechtějí investovat. To je ovšem omyl.

Během mytí vlasů ztrácejí vlasy svůj přirozený ochranný film, lesk a také se hodně vysušují. Pokud ovšem po umytí vlasů použijeme kondicionér, chráníte své vlasy před různými vnějším i vlivy. Vlasy jsou více lesklé a vypadají zdravě.

Kondicionér na barvené vlasy KérastaseV drogériích si můžete zakoupit nejrůznější druhy kondicionérů a balzámů pro všechny typy vlasů. Při výběru vhodného kondicionéru buďte velice opatrní. Pokud si totiž zvolíte špatný, může vám to způsobit různé problémy. Vlasy mohou vypadat plihnout, vytváří se lupy, může vás svědit pokožka hlavy nebo budete mít vlasy příliš mastné. Pokud si nejste jistá, jaký kondicionér zakoupit, poraďte se se svým kadeřníkem, který vám v této otázce jistě rád poradí.

Obecně se kondicionéry dělí do dvou základních skupin. Jedná se o kondicionéry oplachované a bezoplachvé. Oplachované kondicionéry se nanášení na mokré vlasy. Pak jej musíte nechat pár minut působit a následně se vlasy opláchnou vodou. Tyto kondicionéry vlasy hydratují, vyživují a dodávají vlasům regenerační látky. Typickým příkladem jsou tekuté smývatelné kondicionéry, které se hodí pro normální a suché vlasy, či pro vlasy barevné. Druhou skupinou jsou bezoplachové kondicionéry, které se na vlasech nechávají až do doby dalšího mytí vlasů. Často jsou také označované jako leave-in kondicionéry. Tato druhá skupina se nejčastěji prodává ve spreji. Jsou vhodné pro všechny typy vlasů, zejména pak na mastné vlasy. Ovšem, zakoupit si můžete ještě další typy kondicionérů.

O webu

Na naší internetové stránce naleznete informace o tom, jak se správně starat o své vlasy, aby byly živé, zdravé a lesklé. Kromě šampónů je dobré používat také kondicionéry a balzámy na vlasy, které vlasy hloubkově vyživují. Můžete se nechat inspirovat přípravky, které jsou určeny pro zbavení šedin či lupů. Nutná je také ochrana vlasů proti nežádoucímu slunečnímu záření. Velice důležitá je také pravidelná regenerace vlasů. To vše a mnohem více se dozvíte na naší webové stránce.